:(

اقا الان مثل خر پشیمونم :( دلمم یخواد زار بزنم :( نمیدونم چیکار کنم :( اصن نمیدونم چرا همچین کاری کردم : دلم میخواد الان برم ادیتش بزنم :( ولی الان ادیت زدنش چه فایده؟ چرا همه ی این کارارو کردم؟ :(((( الان فقط دلم میخواد نمیدونم نمییییدونممم :( واقعا نمیدونم چیکار کننننننم :( کاش بیای

یک خواب تو در تو بود ینی خواب تو خواب بود, تو خواب دومیه داشتم خوابشو میدیدم , ولی مامانم اومد بالا سرم از خواب بلند شدم و داشتم بهش فکر میکردم. خواب نبود داشتم بهش فکر میکردم و همش میترسیدم که نکنه مامان بفهمه؟ از کجا هم نمیدونم که بعد تو واقعیت زینب از پیشم تک خورد ترسیدم از خواب پریدم و باز شروع کردم فکر کردن بهش. بزور خودمو از تخت خواب کندم. 

یک خواب ترسناکی داشتم میدیدم، شاید م داشتم بهش فکر میکردم، ترسناک نه به اون معنای ترسناک داستانا. به این معنا که الان انگار رو بدنم اب یخ ریختن، دستام یک حالت سری دارن انگار خون درونشون جریان نداره.

دومادوماه بود از شرش راحت شدم

بیا، حالا مسیول ارتباط برقرار کردن با دعا شدم که تنها نباشه، چون از دخترا فقط دعا میاد و بقیه مدرسه و دانشگاهشون باز شده. ای لنت. خب نمیخام کارامو نشون بدم:( زوره؟ اصن نمیخام با هیچ ادم جدیدی دوست مش ولم کن:(( میرتم تو اتاق درم میبندم حتی نمیام سلام کنم.

یک تست دادم زد داغونم کرد با این جوابش ://

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

The future is now اشنایی با رشته عمران و کسب درآمد آن نگاه کوهستان Ferdowsi International Grand Hotel |Tehran Hotels,Iran Hotels مگنا ار ایکس کلینیک پزشکی biogeraphi وبسایت می آ آموزش انگلیسی تامین محصولات و خدمات شرکت Hydac , Hughes Safety , PUMPENFABRIK